hakkımızda

HAKKIMIZDA

Üç kuşaktır ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren Gün Bebe; büyüklerinin izinden giden, mesleği en iyi şekilde yaparak, daha profesyonel ve kaliteli olmayı ilke edinerek, 1980’li yılların başları itibariyle yola çıkmıştır.

Bünyesindeki CHOOSE markasıyla;

Dünya pazarında yer almak, kaliteli ürünleriyle ön plana çıkmak, sektörde yeni yetişen genç nesillere bilgi birikimini aktararak günbegün gelişmek, temel prensipleri ve hedefleridir.

Modayı takip ederek, ilk adımlarını en sağlıklı ve kaliteli şekilde atacak nesillere ortopedik ve anatomik ayakkabıları; en gelişmiş teknolojik üretim materyallerini kullanarak sunmaktadır.


 

MİSYONUMUZ

Gün Bebe Anatomik & Ortopedik şirketi olarak, globalleşen dünyamız da sürekli gelişim gösteren ayakkabı sektöründe, geçmişten gelen deneyimlerimiz ve güçlü teknik kadromuzla, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve memnuniyetlerini kazanmaktır.


VİZYONUMUZ

Yaşadığımız ve özellikle çalıştığımız çevreye saygılı, çalışanlarının mutlu, iş yapmak istenilen firmaların başında gelerek yasal sorumluluklarını yerine getirmek. Etik ilkelerden vazgeçmeden planlı ve programlı bir şekilde büyümek.

To Top